درباره آموزشگاه لوتوس

مؤسسه لوتوس، با ماموریت آموزش ماساژ و ارتقاء سطح سلامت جامعه فعالیت خود را بصورت مستمر و موثر از سال ۱۳۹۰ آغاز نمود.

هدف، آموزش و پرورش کارشناسان و دانش پژوهان به ارتقاء سطح علمی در حوزه ماساژ بوده که به لطف خداوند تا حدود زیادی در این امر موفق بوده ایم.

پس از پیگیری های متعدد جهت رسمیت بخشیدن به بحث ماساژ برای گروه های مختلف خصوصاٌ افرادی که علاقمند هستند تا به صورت رسمی در این زمینه شروع به فعالیت نمایند، مدیریت مجموعه با سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور وارد مذاکره شده تا بتوان به عنوان شغل، حرفه ماساژ را ثبت نمود که پس از پیگیری های زیاد و تلاش تعدادی از دوستان،توانستیم استاندارد رشته ماساژرا تدوین و در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به ثبت رسانیم .

این خود قدم مثبتی بود تا بتوان بحث ماساژ را در کشور توسعه داد.

در سال ۱۴۰۰ آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد لوتوس زیر نظر سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور فعالیت خود را آغاز نمود ودر کنار موسسه نسیم آرامش  رسالت خود را که همان اشتغالزایی در راستای سلامت بخشیدن به جامعه بود به نحو احسن به انجام رساند.

با توجه به سیاست های این موسسه و آموزشگاه ،آموزش صحیح و علمی مهمترین دغدغه ای است که توانستیم با بهره گیری از اساتید مجرب و متخصص که دوره های آموزشی خود را در داخل و خارج از کشور زیر نظر مراکز معتبر علمی گذرانده اند ، دوره های آموزشی ماساژ در هر یک از سبک ها را برگزار نماییم